Директор ЗДО

/Files/images/ин.jpg

Колованова Іраїда Миколаївна

Освіта вища спеціальна

Педагогічний стаж - 40 років

Директор ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО МОДЕРНІЗАЦІЮ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ ТА МЕТОДИЧНОЇ БАЗИ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ, ДОТРИМАННЯ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНИХ НОРМ.
КООРДИНУЄ ЗУСИЛЛЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА МЕТОДИЧНОЇ СЛУЖБИ В ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ПЕДКАДРІВ З ПИТАННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСОБИСТОСТІ.
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНО ПІДХОДИТЬ ДО ВИХОВАТЕЛЯ-ПОЧАТКІВЦЯ І ДО ДОСВІДЧЕНОГО ПЕДАГОГА-МАЙСТРА, СТВОРЮЮЧИ ВСІ УМОВИ ДЛЯ РОЗКРИТТЯ ЇХ ТВОРЧОГО потенціалу
/Files/images/img196.jpg
/Files/images/img198.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Я із задоволенням вислухаю Ваші пропозиції щодо підвищення ефективності роботи закладу.
Звертайтесь із пропозиціями та запитаннями.

Графік прийому громадян :

- вівторок - 8.00 - 10.00
- четвер - 14.00 - 16.00
Телефон: 3-31-30
E-MAIL: 17dc@ukr.net

Методист

СПРЯМОВУЄ СВОЮ РОБОТУ НА РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОЇ ОСОБИСТОСТІ ПЕДАГОГІВ, ШИРОКО І ДОЦІЛЬНО ВПРОВАДЖУЄ ІНТЕРАКТИВНІ ФОРМИ РОБОТИ, ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПЕРЕДОВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД, СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ, ЯКІ ВИЗНАЮТЬ СВОЄРІДНІСТЬ, УНІКАЛЬНІСТЬ ДОШКІЛЬНОГО ДИТИНСТВА.
Її РОБОТУ ВІДРІЗНЯЄ КОМПЕТЕНТНІСТЬ, КРЕАТИВНІСТЬ, АНАЛІТИЧНИЙ ПІДХІД ДО РОБОТИ, САМОВИРАЖЕНІСТЬ.

Сестра медична старша

/Files/images/нс.jpg

Кузнєцова Надія Сергіївна

Освіта середня спеціальна

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Стаж роботи - 37 років

КОНТРОЛЮЄ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІЧНИЙ РЕЖИМ У ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ , СТЕЖИТЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ РЕЖИМУ ДНЯ,ХАРЧУВАННЯМ ДІТЕЙ,ПРАВИЛЬНИМ ПРОВЕДЕННЯМ РАНКОВОЇ ГІМНАСТИКИ,ФІЗКУЛЬТУРНИХ ЗАНЯТЬ І ПРОГУЛЯНОК , ОРГАНІЗОВУЄ ЗАХОДИ ПО ЗАГАРТУВАННЮ ДІТЕЙ, БЕРЕ УЧАСТЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ОЗДОРОВЧИХ ЗАХОДІВ, ВЕДЕ ЩОДЕННИЙ ОБЛІК ДІТЕЙ,ВІДСУТНІХ ЧЕРЕЗ ХВОРОБУ, ІЗОЛЮЄ ХВОРИХ ДІТЕЙ,ГОТУЄ ДО ЛІКАРСЬКИХ ОГЛЯДІВ І САМА БЕРЕ УЧАСТЬ В НИХ , ПРОВОДИТЬ ЗВАЖУВАННЯ, АНТРОПОМЕТРИЧНІ ВИМІРЮВАННЯ ДІТЕЙ, ВИКОНУЄ ПРИЗНАЧЕННЯ ЛІКАРЯ , СТЕЖИТЬ ЗА ЯКІСТЮ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ , ВИКОНАННЯМ ГРАФІКА ОТРИМАННЯ ЇЖІ ПОМІЧНИКАМИ ВИХОВАТЕЛІВ І ЩОДЕННО ПЕРЕВІРЯЄ ОРГАНІЗАЦІЮ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В ГРУПАХ.


СЕСТРА МЕДИЧНА З ДІЄТИЧНОГО ХАРЧУВАННЯ

/Files/images/медс.jpg

Павлова Ольга Вікторівна

Освіта середня спеціальна

Вища кваліфікаційна категорія

Стаж роботи - 30 років

СКЛАДАЄ ЩОДЕННЕ МЕНЮ І СТЕЖИТЬ ЗА ЯКІСТЮ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ , ЩОДНЯ БЕРЕ ПРОБУ ГОТОВИХ СТРАВ І ЗАКЛАДАЄ ЇЇ НА ЗБЕРІГАННЯ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ, СТЕЖИТЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ГРАФІКА ОТРИМАННЯ ЇЖІ ПОМІЧНИКАМИ ВИХОВАТЕЛІВ І ЩОДЕННО ПЕРЕВІРЯЄ ОРГАНІЗАЦІЮ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В ГРУПАХ.


Завідувач господарства

/Files/images/ви.jpg

Кочергіна Валентина Іванівна

Освіта середня спеціальна

Стаж роботи - 39 років

КЕРУЄ РОБОТОЮ ПО ГОСПОДАРСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ,СТЕЖИТЬ ЗА СТАНОМ ПРИМІЩЕННЯ, ЗАЙМАЄТЬСЯ ЗАКУПІВЛЕЮ МЕБЛІВ, ПОСУДУ, ОБЛАДНАННЯ ТА ІГРАШОК, КЕРУЄ РОБОТАМИ З БЛАГОУСТРОЮ ТА ОЗЕЛЕННЯ ТЕРІТОРІЇ, СТЕЖИТЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЗАХОДІВ ТА ІНШИХ УМОВ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ.
Кiлькiсть переглядiв: 1284

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.