Матеріально-технічне забезпечення

Заклад дошкільної освіти розміщується в двоповерховому будинку.

Будівля ЗДО збудована за типовим проектом, розрахованим на 220 місць і здана в експлуатацію в1989 році. Загальна площа приміщень складає 2168 м2.

У дошкільному закладі розташовано 11 групових кімнат, до складу яких входять спальні, групові, роздягальні та туалетні кімнати. Функціонують спортивна та музична зали, плавальний басейн, харчоблок, медичний кабінет, ізолятор, пральня, комори, підсобні приміщення.

Медичний кабінет, харчоблок, пральня знаходяться в належному санітарному стані, забезпечені всім необхідним спеціальним обладнанням, яке перебуває в задовільному стані. Комори для збереження овочів та сухих продуктів ізольовані від кухні. Приміщення пральної і гладильної суміжні. Входи для здачі брудної та одержання чистої білизни – роздільні.

У групових приміщеннях обладнання та меблі відповідають зросту та віковим особливостям дітей, ігрові зони облаштовані згідно віку дітей та програмових вимог. Музична зала забезпечена відповідними меблями, музичними інструментами. Спортивна зала розташована на першому поверсі, забезпечена необхідним спортивним обладнанням. Басейн забезпечено засобами для плавання, поруч з басейном є кімнати для роздягання дітей з шафками для кожної дитини, туалетна та душові кімнати.

Усі приміщення ДНЗ відповідають санітарно - гігієнічним нормативам, використовуються раціонально, естетично оформлені. Групові кімнати, коридори, спальні кімнати світлих кольорових відтінків, підібрані декоративні сучасні елементи для оформлення інтер’єру. У всіх групах створено ігрове та розвивальне середовище відповідно віку дітей, народознавчі куточки, в оформленні яких використано державну символіку. У дошкільному закладі достатньо наочності та дидактичного матеріалу. В роздягальних кімнатах розміщені інформаційні куточки, виставки малюнків, дитячих виробів, фотовиставки. Всі технічні засоби навчання в робочому стані, зберігаються відповідно інструкцій.

Основні приміщення будинку ДНЗ мають природне освітлення. Водопостачання централізоване. На території ДНЗ є спеціальне та спортивне обладнання. Майданчики для прогулянок обладнані, є тіньові навіси для захисту від негоди.

/Files/images/1aaa/мт14.JPG

/Files/images/1aaa/мт17.JPG

/Files/images/1aaa/мт15.JPG

/Files/images/1aaa/мт1.JPG

/Files/images/1aaa/мт4.JPG

/Files/images/1aaa/мт13.JPG

/Files/images/1aaa/мт124.JPG

/Files/images/1aaa/мт111.JPG

/Files/images/1aaa/мт123.JPG

/Files/images/1aaa/мт126.JPG

/Files/images/1aaa/мт125.JPG

/Files/images/1aaa/мт5.JPG

/Files/images/1aaa/мт6.JPG

/Files/images/1aaa/мт9.JPG

/Files/images/1aaa/мт7.JPG

/Files/images/1aaa/мт8.JPG

/Files/images/1aaa/мт16.JPG

/Files/images/2019-2020/з2 (1).jpg

/Files/images/1aaa/мт18.JPG

/Files/images/1aaa/мт11.JPG

/Files/images/1aaa/мт.JPG

/Files/images/1aaa/мт127.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 690

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.